Frez Daw - Logo

Przewierty

Frez-Daw Dawid Wypych

ADRES
ul. Górna 1A
44-180 Wilkowiczki
Śląsk

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami ?

Skontaktuj się z nami, doradzimy, wykonamy bezpłatne oględziny oraz wycenę. Jesteśmy kompleksowi i możesz nam zaufać !

Przewiety

Przewierty to nowoczesna metoda umożliwiająca wykonywanie poziomych przewiertów bez konieczności niszczenia terenu. 

Przewierty są idealne do instalacji różnego rodzaju sieci, takich jak wodociągi, kanalizacja, kanalizacja deszczowa, gazociągi i linie energetyczne, zwłaszcza w miejscach, gdzie niemożliwe jest wykonanie odkrytego wykopu.

Przewierty są szczególnie korzystne na terenach silnie zurbanizowanych, przy pokonywaniu przeszkód w postaci traktów komunikacyjnych, na terenach o gęstej sieci różnych instalacji, w przypadku przekraczania rzek i kanałów, podczas pokonywania gór i wzniesień, oraz gdy prowadzimy instalacje sieci przez tereny, które ze względu na walory przyrodnicze powinny zostać nienaruszone.

Co wyróżnia naszą firmę?

To przede wszystkim precyzja. Nasza firma zdaje sobie sprawę, jak ważna jest dokładność podczas wykonywania wykopów, dlatego zatrudnia najlepszych specjalistów z zakresu prac bezwykopowych.

Zespół naszej firmy to osoby z wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiednim wykształceniem kierunkowym. Dbamy o bezpieczeństwo podczas wykonywania przewiertów, dlatego nasi specjaliści regularnie przechodzą szkolenia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz najnowszych technologii.

Daw – Frez to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług i sposób na sukces! Nasza firma działa na terenie miast takich jak Zawadzkie, Strzelce Opolskie, Lubliniec, Kluczbork, Kłobuck, Kępno, Wieluń, Olesno, Krzepice, Praszka, Częstochowa, Myszków, Opole, Krapkowice, Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Siewierz, Zawiercie oraz na terenie województw Śląskiego, Opolskiego, Małopolskiego.

Nasza firma specjalizująca się w technologiach bezwykopowych, oferując usługi takie jak przeciski pneumatyczne i przewierty horyzontalne pod drogami. Nasza firma stale wprowadza nowe rozwiązania, rozszerzając zakres swoich usług, aby sprostać każdemu podjętemu zadaniu.

Przeciski i przewierty to technologie bezwykopowe, które towarzyszą ludzkości od wielu lat. Są one wykorzystywane do tworzenia podziemnych tuneli i przejść, a korzyści z ich stosowania są niepoliczalne. Technologia ta jest często stosowana przez przedsiębiorstwa wodociągowe, naftowe i gazowe, górnicze oraz firmy budowlane.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi, wspierając inwestorów na każdym etapie wykonywanych prac. Działamy na terenie całego kraju, oferując usługi takie jak przeciski drogowe, przeciski teleoptyczne, przeciski poziome, przewierty bezwykopowe, przeciski udarowe, przeciski pneumatyczne i przeciski dynamiczne.

Największą zaletą usług naszej firmy jest precyzja i szybka realizacja, co jest bardzo cenione przez inwestorów. Cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród swoich dotychczasowych klientów, zarówno dużych korporacji, jak i mniejszych przedsiębiorstw czy osób prywatnych.

Budowa przyłączy mediów takich jak woda, prąd, gaz czy telekomunikacja dzięki technologii bezwykopowej otwiera przed inwestorami nowe możliwości i sprawia, że ograniczenia praktycznie nie istnieją. W najbliższej przyszłości popyt na technologię bezwykopową będzie nadal rósł ze względu na jej liczne zalety, takie jak: zmniejszony wpływ na środowisko, krótszy czas budowy, mniejsze zakłócenia w funkcjonowaniu firm i domów, obniżone koszty budowy oraz łatwiejsze załatwianie formalności urzędowych.

Przewierty i przeciski wykonujemy na terenie wielu miast w województwie śląskim, takich jak Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Węgierska Górka, Będzin, Bielsko Biała, Toszek, Pyskowice, Bytom, Szałsza, Brenna, Goczałkowice-Zdrój, Istebna, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Koziegłowy, Kroczyce, Łaziska Górne, Lubliniec, Międzybrodzie Bialskie, Międzybrodzie Żywieckie, Mikołów, Milówka, Morsko, Mysłowice, Myszków, Ogrodzieniec, Orzesze, Piekary Śląskie, Pilica, Podzamcze, Porąbka, Poraj, Przeczyce, Pszczyna, Rokitno Szlacheckie, Ruda Śląska, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Szczyrk, Szczekociny, Wisła, Wodzisław Śląski, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Żarki Letnisko, Zawiercie, Zwardoń, Żywiec.

Frez Daw - Logo

Frez-Daw Dawid Wypych

sercurity services icon light 9

Adres

ul. Górna 1A
44-180 Wilkowiczki
Śląsk
sercurity services icon light 15

Telefon

Oceń: