Firma Frez-Daw, od lat znana z wysokiej jakości naprawy starych kominów, w tym do kominów z cegły, ogłosiła strategiczny plan ekspansji. Decyzją zarządu, firma rozszerza swój zakres działalności na nowe obszary, aby dotrzeć do szerszego grona klientów i zapewnić im profesjonalną obsługę w zakresie naprawy oraz renowacji kominów.

Kontakt w sprawie renowacji i naprawy kominów: +48 603-677-754

Nowe lokalizacje, w których firma będzie świadczyć swoje usługi, obejmują miasta Częstochowę i Lubliniec, a także ich okoliczne miejscowości. Lista obszarów, na które firma Frez-Daw kieruje swoją uwagę, obejmuje:

Częstochowa: Blachownia, Koniecpol, Olsztyn, Przyrów, Mykanów, Poczesna, Konopiska, Mstów, Rędziny, Janów, Kamienica Polska, Lelów, Kruszyna, Dąbrowa Zielona, Starcza

Lubliniec: Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków.

Ta strategiczna ekspansja ma na celu nie tylko poszerzenie zasięgu geograficznego firmy, ale również zwiększenie dostępności wysokiej jakości usług dla klientów na nowych obszarach. Dzięki temu, mieszkańcy tych regionów będą mieli możliwość skorzystania z doświadczenia i ekspertyzy firmy Frez-Daw w zakresie naprawy, renowacji kominów, frezowania kominów oraz montażu wkładów kominowych zapewniając sobie bezpieczeństwo i efektywność swoich systemów ogrzewania.

Zapotrzebowanie na usługi naprawy i rozwiercania kominów w miejscowościach: Częstochowa:

  1. Blachownia: Blachownia, będąca jednym z obszarów naszego zainteresowania, to gęsto zaludnione miejsce z wieloma starszymi domami, w których komin może wymagać naprawy lub renowacji. Wielu mieszkańców Blachowni korzysta z tradycyjnych źródeł ogrzewania, co czyni usługi związane z kominami niezwykle istotnymi dla zapewnienia bezpieczeństwa i skuteczności systemów grzewczych.
  2. Koniecpol: Koniecpol, podobnie jak Blachownia, charakteryzuje się dużą liczbą starszych budynków, w których komin może wymagać uwagi ze względu na wiek i stopień zużycia. Zapotrzebowanie na usługi naprawy i rozwiercania kominów jest zatem również znaczące w tej miejscowości.
  3. Olsztyn: Olsztyn, będący kolejną miejscowością w naszym zasięgu, jest obszarem, gdzie wiele domów jest wyposażonych w tradycyjne kominy. Wraz z upływem czasu, komin może ulegać uszkodzeniom lub degradacji, co czyni usługi naprawy kominów niezwykle potrzebnymi dla mieszkańców Olsztyna.
  4. Przyrów: W Przyrowie, gdzie wiele domów posiada tradycyjne systemy ogrzewania oparte na kominkach lub piecach, istnieje duże zapotrzebowanie na usługi naprawy kominów. Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania kominów jest niezbędne dla utrzymania bezpieczeństwa i efektywności systemów grzewczych.
  5. Mykanów, Poczesna, Konopiska, Mstów, Rędziny, Janów, Kamienica Polska, Lelów, Kruszyna, Dąbrowa Zielona, Starcza: Podobnie jak w powyższych miejscowościach, również w tych obszarach istnieje duże zapotrzebowanie na usługi naprawy i rozwiercania kominów, ze względu na powszechne stosowanie tradycyjnych źródeł ciepła oraz wiek i stan techniczny budynków.

Zapotrzebowanie na usługi naprawy i rozwiercania kominów w miejscowościach: Lubliniec:

  1. Woźniki, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice: W tych miejscowościach, gdzie wiele domów posiada tradycyjne kominy, istnieje duże zapotrzebowanie na usługi naprawy i renowacji kominów. Starsze budynki mogą wymagać szczególnej uwagi w zakresie utrzymania kominów w dobrym stanie technicznym.
  2. Koszęcin, Pawonków: Koszęcin i Pawonków to kolejne obszary, gdzie wiele domów korzysta z tradycyjnych systemów ogrzewania. Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania kominów jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców oraz efektywności systemów grzewczych.

W każdej z wymienionych miejscowości istnieje więc znaczne zapotrzebowanie na usługi związane z naprawą i rozwiercaniem kominów, wynikające głównie z powszechnego stosowania tradycyjnych źródeł ciepła oraz wieku i stanu technicznego budynków. Dlatego też ekspansja działalności firmy Frez-Daw na te obszary może okazać się bardzo korzystna dla mieszkańców, którzy potrzebują profesjonalnych usług w tym zakresie.

5/5 - (1 vote)

Autor: Dawid Wypych